nikldn-t-6GW8T6Jsc-unsplash
O nas

Kilka słów o nas...

Drukarnia KERA to miejsce w którym od ponad 30 lat tradycja łączy się z nowoczesnością. To miejsce, w którym dzięki Państwa zaufaniu i przy Państwa udziale tworzymy produkty unikalne. To miejsce, którego wartość tworzy doświadczenie zdobyte podczas realizacji wspólnych wyzwań. To miejsce, w którym każdy Klient otrzyma produkt idealny przy zachowaniu ustalonego terminu. To miejsce, w którym spełniamy życzenia naszych Klientów, potrafimy słuchać ale również służymy radą czy pomysłem. To miejsce w którym niemożliwe – nie istnieje.

Drukarnia KERA

30 lat doświadczenia zdobytego dzięki Państwa zaufaniu

nikldn-t-6GW8T6Jsc-unsplash

Drukarnia KERA istnieje na rynku usług poligraficznych od 1988 roku. Od ponad 30 lat świadczymy dla Państwa usługi na terenie kraju a także poza jego granicami.

Jesteśmy drukarnią offsetową o szerokim profilu działania. Do katalogu naszych usług należą m.in.: druk wypukły; druk wypukły - wypalany; druk offsetowy; druk typograficzny - letterpress; sitodruk; tłoczenie; złocenie na gorąco – hot-stamping; foliowanie; bigowanie; lakierowanie UV, grawerowanie laserowe, rycowanie oraz wiele, wiele innych.

Realizujemy zlecenia druku jedno i wielokolorowego na maszynach offsetowych, typograficznych, maszynach do druku na kopertach oraz maszynach do złocenia. Drukujemy na papierach i kartonach w gramaturach 50 – 450 g/m2 oraz papierach: samoprzylepnym, etykietowym, samokopiującym.

Realizujemy zlecenia na tekturach 600, 800, 1000 – aż do 4 mm. Powierzone nam projekty graficzne wykonujemy w rozbarwieniu CMYK lub w dowolnych kolorach PANTONE (także metaliczne i fluorescencyjne).

Dodatkowo wykonujemy lakierowanie UV, także wybiórcze, oraz foliowanie. Realizujemy oprawę prostą/złożoną broszur i książek. Oferujemy również falcowanie, bigowanie, sztancowanie, klejenie. Jesteśmy drukarnią która nie boi się artystycznych oraz nietuzinkowych projektów.

Naszą specjalnością jest druk wypukły małej czcionki. Druk wypukły wykonywany jest z najwyższą starannością, z dbałością o każdy szczegół – nawet w przypadku najmniejszej czcionki. Druk wypukły wykonywany przez nas jest precyzyjny, lakier nie ’wlewa’ się do wnętrza liter. Wykonalne dla nas jest zrobienie druku wypukłego dla każdego koloru PANTONE dostępnego na rynku.

Cechuje nas indywidualne podejście do powierzonych nam zadań – każdy projekt jest dla nas ważny i wyjątkowy. Naszym Klientom oferujemy wsparcie całościowe. Zaopatrujemy kompleksowo we wszelkie niezbędne rodzaje druku, takie jak: wizytówki, papiery firmowe, bloczki, notatniki, koperty, katalogi, broszury, zaproszenia, teczki, druki samokopiujące oraz inne materiały poligraficzne.

Drukarnia KERA posiada własne studio DTP oraz grupę kreatywnych grafików którzy czuwają nad prawidłowością i jakością wszystkich realizowanych projektów.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas 30 lat wspólnej pracy – gwarantujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie.